Re Stuudio-st

Re Stuudio MTÜ missioon on ühendada inimesi, keda huvitab  taaskasutus, koosloomine ja keskkonnahoid  ning soovivad panustada kogukondliku-  ja jätkusuutliku elustiili edendamisse. 

Ühing alustas ametlikult tegevust  2020.a Lääne-Harju vallas ühinedes kogukonnaalgatusega   ROHEVALD , et ühiselt kogukondlikul koostööl põhinevat ringmajandust edendada.

Play Video
Re Stuudio loojaks on Marie, kes näeb potentsiaalset ilu asjades, millelt on nooruspõlve sära tuhmunud ja materjalides, mis ootavad päästmist või elluäratamist.
2020.aastal asusin elama Kloogale ning liitusin Rohevalla kogukonnaalgatusega, milles tundsin koheselt ära sarnased eesmärgid ning soovi panustada Rohevalla edendamisesse. 
Re Stuudio  MTÜ alustas ametlikult tegevust 2020.aasta oktoobris mil täitus üks pikaajalisi unistusi ja Kloogal asuv taaskasutusstuudio avas uksed ning asusin end täiendama  Tallinna Ehituskoolis traditsioonilise mööblirestaureerimise erialale, mille lõpetasin 2023. aastal 
2022. aastal valmis koostööprojekt Eesti Kunstiakadeemia tudengitega: Klooga Kosk– kogukondlik parvsaun Klooga järvel.  
Re Stuudio MTÜ tegeleb jätkuvalt kogukondlike (taaskasutus)projektide ja  jätkusuutliku elustiili  edendamisega. 
Kirg  taaskasutuse vastu sai alguse  kodu renoveerimisest Kalamajas, kus elav fantaasia ja sügelevad sõrmed pööninguleide aina särama lõid. 
Kasvav uudishimu linnakärast maale elama asumise vastu ajendas rajama  kasvuhoone, mis  valmis samuti vanadest akendest.
 
Scroll to Top