Rohelaager Kloogal 7-10.aug 2023

Rohelaager

Kolmandat aastat toimub Kloogal tehnoloogia- ja taaskasutuskunsti laager lastele vanuses 7-12a. Nelja päeva jooksul meisterdame ja õpime roboteid ehitama, valmistame valgusti Merkuuri mobiilses töökojas, külastame Indreku talu, orienteerume looduses, mängime ja mõnel hommikul teeme ehk lõbusat lastejoogat ka kui piisavalt palju juba mängitud. Loomulikult käime ka Klooga järves ujumas ja sööme Tiina tehtud head lõunat.
Juhendajad: Marie Käige ja Rauno Kiviberg
Marie on laagreid juhendanud ja korraldanud juba 2010.aastast Kutimuti noortelaagris, Movement laagris ja nüüd juba kolmandat aastat Rohelaagris. Igapäevaselt töötab huvikoolis õpetajana, on taaskasutususentusiast ja sotsiaalne ettevõtja Re Stuudio MTÜ-s. Hariduselt TLÜ humanitaarteaduste BA, lõpetanud Tallinna Ehituskooli mööblirestaureerimine eriala, laagrikasvataja ja -juhataja kutsetunnistus.
Rauno on aktiivne liige TTÜ Robotiklubis, juhendanud robootikaringe lasteaedadest tudengiteni ning töötab igapäevaselt elektriinseneeria valdkonnas. Osalenud teistes Re Stuudio MTÜ projektides ning juhendanud ka puidutööringi huvikoolis.

Laagritasu: kuni 1.aug 99eur/ alates 1.aug 129.-
Ühe pere lastele soodustus -25eur.
Hind sisaldab lõunasööki 1xpäevas.
Registreerimiseks täida ankeet ning tasu laagriraha/ ettemaks 50eur : Re Stuudio MTÜ a/a EE752200221075873847
Selgitus: Rohelaager, lapse nimi

Scroll to Top